مزون لباس عروس در کرج

اشتباهات رایج در انتخاب لباس عروس چیست؟

اشتباهات رایج در انتخاب لباس عروس چیست؟ 

اشتباهات رایج در انتخاب لباس عروس چیست؟

همواره انتخاب کردن یک لباس مناسب و زیبا، یکی از دغدغه های اصلی عروس خانم هاست. لباسی که با آن راحت باشند و بتوانند آسوده خاطر از شب عروسی خود لذت ببرند. لباسی که در عین سادگی و قشنگی منحصر به خودش، به تن عروس خانم بیاید و شبیه آن چیزی باشد که در رویاهایش تصور کرده است. انتخاب لباس عروس کاری بسیار جذاب و هیجان انگیز اما سخت و چالش برانگیز است. مزون لباس عروس مارال کرج به مشتریان خود پیشنهاد می دهد که حتما در خصوص استایل آن، تناسب آن با اندام، جنس پارچه و سایر متریال های به کار رفته، رنگ و تزیینات روی لباس با کسانی که در این زمینه ی تخصصی تجربه دارند، مشورت نمایید تا همیشه حتی بعد از سال ها که عکس های جشن ازدواجتان را می بینید، از انتخاب خود احساس رضایت داشته باشید.  در ادامه ی این مقاله از سری مقالات آموزشی مزون مارال، قصد داریم که برخی از متداول ترین اشتباهات در انتخاب لباس عروس را بیان نماییم تا شاید از این طریق و به صورت غیر مستقیم، بتوانیم مشاور بسیاری از نوعروسان باشیم.

سفارش دوخت یا خرید لباس عروس در زمان مناسب

اشتباه اول: برنامه ریزی کاری ضعیف؛ معمولا خیلی از افراد فکر می کنند که حالا حالا ها وقت دارند و تهیه لباس را به تاخیر می اندازند اما حقیقت این است که زمان به سرعت می گذرد و اگر شما مطابق با برنامه ریزی پیش نروید، ممکن است که نتوانید به همه ی کارهایتان برسید و در نهایت گزینه ی دلخواه خود را پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم که حداقل 4 ماه قبل از مراسم خود، به مزون مارال مراجعه کنید و اگر قصد دوخت لباس عروس را دارید، با بررسی مدل های مختلف و بهره مندی از مشاوره ی طراحان ما مدل نهایی را انتخاب کنید تا دوختن آن را آغاز نماییم.

تعیین بودجه برای دوخت یا خرید لباس عروس

اشتباه دوم: برنامه ریزی مالی ضعیف؛ شما باید برنامه ریزی مالی دقیقی داشته باشید و قبل از این که برای خرید یا سفارش اقدام کنید، حتما بودجه ی مالی خود را تعیین کنید. یک لباس عروس زیبا حتما گران قیمت نیست و یک لباس گران قیمت، حتما زیبا نیست و معلوم نیست که بر تن شما خوش بنشیند یا خیر؛ بنابراین بهتر است قبل از این که با بازار شلوغ و قیمت های متنوع مواجه شوید، اول از همه میزان مبلغی را که می توانید هزینه کنید، مشخص نمایید. اگر برای سفارش دوخت لباس عروس به مزون مارال تشریف می آورید؛ حتما هر آن چه که انتظار دارید را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم قیمت دقیقی را به شما ارائه دهیم و اگر این مبلغ با بودجه ی شما سازگاری داشت، اقدام به نهایی کردن سفارش کنید؛ البته ما سعی داریم که تا حد امکان پشتیبان عروسان نازنین باشیم تا به این طریق هدیه ی کوچکی نیز برای جشن ازدواجشان به آن ها تقدیم کرده باشیم؛ پس منتظر تخفیف های ویژه ی ما برای خرید یا دوخت لباس عروس باشید.

مزون مارال در کرج، مشاوره اختصاصی شما برای انتخاب لباس عروس مناسب

اشتباه سوم: مشورت نکردن با افراد با تجربه؛ شما به مشاوره با افراد آگاه و صاحب نظر در این زمینه احتیاج دارید تا به شما بگویند که:

  • در انتخاب لباس عروس خود، دسته جمعی عمل نکنید؛ چرا که سلیقه ها و نظر های مختلف شما را گیج و سردرگم خواهد کرد. سعی کنید که این پروسه را طبق نظر و سلیقه ی خود و همسرتان و نهایتا یکی از اعضای خانواده ی خود انجام دهید و به جای نظر خواهی از افراد مختلف، از طراح لباس و مشاور مزون مارال در کرج مشورت بخواهید. ما با داشتن تجربه های بسیار در خصوص فروش و دوخت لباس عروس، می توانیم راهنمایی های لازم را به شما عزیزان تقدیم نماییم تا همه چیز بر وفق مرادتان باشد.
  • حتما به تزیینات لباس و سایر اکسسوری ها توجه ویژه داشته باشید؛ چرا که جزییات  بسیار جذاب و فریبنده است. تناسب مدل لباس با میکاپ، با سبک و مدل تاج یا گل سر، شنل، کت، تور سر، کفش، دستکش و ... بسیار نکته ی مهمی است.
  • به یاد داشته باشید که شما مجبور نیستید در انتخاب لباس عروس حتما از آن چه که مد یا اصطلاحا ترند شده است، پیروی نمایید. سعی کنید که سادگی را و آن مدل و سبکی را که به شما می آید و شما را آراسته و دلفریب نشان می دهد، انتخاب نمایید. آستین های بلند، آستین های پفی، یقه های دکلته، دامن اسکارلتی، دامن دنباله دار از آن ویژگی هایی هستند که ممکن است برای هر اندامی مناسب نباشند.