مزون لباس عروس در کرج

انتخاب لباس عروس با توجه به اندام

انتخاب لباس عروس با توجه به اندام 

انتخاب لباس عروس با توجه به اندام

هر یک از ما با استایل و فیزیک بدنی منحصر بفرد خود به دنیا آمده و بزرگ شده ایم و بر اساس همین نکته، ممکن است که یک لباس بر تن افراد مختلف، متفاوت به نظر برسد. یکی از مزیت های خیاطی این است که بر مبنای فرم اندام هر شخص، مناسب ترین لباس برای وی دوخته می شود در حالی که ممکن است زمانی که می خواهید از بین لباس عروس های موجود در بازار یکی را برگزینید، آن چنان که باید بر تن شما ننشیند و آن گونه که دوست دارید، جلوه نداشته باشد. به هر حال زیبا و خوش فرم به نظر آمدن آن، مسئله ی بسیار مهمی است و در خصوص لباس های مخصوص جشن های رسمی به ویژه لباس عروس اهمیت این موضوع صد چندان می شود. لباسی که برای اندام شما مناسب باشد، یکی از بهترین راه های افزایش جذابیت است و به همین دلیل است که عروس خانم ها در خصوص این انتخاب حساسیت زیادی به خرج می دهند.

انتخاب مدل لباس عروس بر اساس فرم بدنی

همانطور که گفتیم اندام فرد، در جلوه ی لباس بسیار تاثیر دارد و به همین دلیل است که امروزه کار بسیاری از باشگاه ها، سالن های تناسب اندام و ماساژ های لاغری توسعه یافته است. همچنین مزون هایی همانند مزون لباس عروس مارال کرج نیز سعی داشته اند که تخصصی تر و حرفه ای تر به مقوله ی خیاطی نگاه کنند به گونه ای که مورد پسند مشتریان بوده و بتوانند رضایت آنان را جلب نمایند. یکی از مهم ترین وظایف ما این است که بتوانیم مشاور خوبی باشیم و بر اساس فرم بدنی مشتری، مناسب ترین مدل لباس عروس را به وی پیشنهاد دهیم. امروزه تنوع بسیار زیادی در مدل یقه، دامن، آستین، تزیینات و .... وجود دارد که هر یک می تواند تغییرات و نوآوری های چشمگیری را در بالا تنه یا پایین تنه لباس عروس ایجاد نماید اما مهم این است که آیا تمامی این موارد برای هر اندامی ایده آل است؟ اگر شما بازوان درشتی دارید، انتخاب آستین پفی برای شما مناسب است یا خیر؟ مدل هایی با دامن با تور دنباله دار برای چه اندامی مناسب هستند و یا آیا لباس مدل ماهی برای خانم هایی با پایین تنه ی درشت یا چاق زیبا به نظر خواهد رسید؟ تمامی این ها مواردی هستند که برای تشخیص نیازمند تجربه می باشند و مزون مارال  در سال های متمادی فعالیت خود در زمینه ی فروش و یا دوخت لباس عروس و انواع لباس های مجلسی توانسته است تا حد زیادی به این تجربیات دست یابد و به عنوان یک خیاط با اطمینان می توانیم به شما بگوییم که چه لباسی و چه مدل و پارچه ای بر تن شما برازنده تر و آراسته تر خواهد بود. توصیه می کنیم که به عنوان اولین گام، نوع و مدل اندام خودتان را بشناسید و سپس اقدام به سفارش یا خرید لباس عروس نمایید.

بهترین مدل لباس عروس برای اندام های ساعت شنی

اگرعرض شانه با دور باسن، عددی یکسان باشد؛ اندام شما ساعت شنی است و برای این فرم بدنی زیبا انواع مدل های پیشنهادی مزون مارال مناسب خواهند بود.

بهترین مدل لباس عروس برای اندام های گلابی شکل

در ابتدا یک توصیف از اندام گلابی شکل خواهیم داشت؛ عرض شانه و دور سینه ی کوچکتر از عرض باسن، از نشانه های این فرم بدنی است و در نتیجه باید به گونه ای عمل کرد که با استفاده از مدل لباس عروس و به کارگیری تور و پارچه و تزیینات روی آن، بالا تنه را تا حدی برجسته و متناسب با پایین تنه نشان داد. به این منظور استفاده از دامن های مدل ماهی، خطوط افقی در یقه، بالاتنه ی دیزاین شده و پرکار، آستین های پفی و ... توصیه می شود.

بهترین مدل لباس عروس برای اندام های سیبی شکل

دور سینه، دور کمر نسبت به باسن پهن تر است. اگر شما اندام سیبی شکل دارید، احتمالا شانه های گردی نیز دارید. پیشنهاد می کنیم که به جای یقه ی دکلته یقه ی مدل هفت باز را امتحان نمایید و از پوشیدن لباس عروس با دامن پفی بپرهیزید چون اندام شما را پهن و قدتان را کوتاه نشان خواهد داد.

بهترین مدل لباس عروس برای اندام های مستطیل شکل

اگر عرض شانه ی شما با عرض کمرتان اختلاف کمی داشته باشد، اندام مستطیلی دارید.در این فرم بدنی هدف این است که بتوان با استفاده از مدل های گوناگون و برش های متفاوت تا حد زیادی انحنا های بدن را افزایش داد؛ برای مثال استفاده از یک لباس عروس که در قسمت کمر باریک و تنگ تر می شود و دامن پفی دارد بسیارمناسب است و همچنین یقه ی هفت باز و یقه های دکلته ای که بر روی شانه می افتند نیز انتخاب بسیار مناسبی می باشند.

بهترین مدل لباس عروس برای اندام های مثلثی

برخی افراد شانه های پهن تر از عرض باسن دارند و در یک نگاه این گونه به نظر می رسد که پایین تنه ی آن ها لاغر است؛ بنابراین می توان برای این اندام مدل های پفی و لباسی را که بتواند بر روی پایین تنه تاکید بیشتری داشته باشد، انتخاب نمود. آستین های کوتاه و بلند، یقه ی هقت، یقه های ایستاده از جمله بهترین گزینه ها برای این فرم بدنی می باشند.