مزون لباس عروس در کرج

راهنمای انتخاب لباس مجلسی

راهنمای انتخاب لباس مجلسی

لباس مجلسی یکی از مهم ترین ملزومات برای شرکت در مهمانی ها و جشن های عروسی است که بدون شک اکثر خانم ها به آن اهمیت می دهند و برای خرید یا دوخت آن، حساسیت ها و سلایق مربوط به خویش را دارند. کمتر کسی است که زیبایی و ظرافت دوخت و رنگ چنین لباسی برایش مهم نباشد و به همین دلیل است که کسب اطلاعات و مشاوره در زمینه ی انتخاب لباس مجلسی اهمیت می یابد. در ادامه ی این مقاله با مزون لباس مجلسی مارال کرج همراه باشید تا مهم ترین نکات لازم برای خرید یا دوخت پیراهن مجلسی را به شما یادآور شویم تا در مواقع لازم بتوانید بهترین ها را انتخاب نمایید.

انتخاب رنگ لباس مجلسی

رنگ، نکته ی بسیار مهم و قابل توجهی است و اولین چیزی که در برخورد با یک فرد به چشم می اید، رنگ لباس اوست. در خصوص پیراهن های مجلسی و مناسب مهمانی و جشن ها توصیه می شود که سعی کنید از رنگ های روشن مثل سفید به گونه ای استفاده نمایید که آن چه بر تن شماست، شباهتی با لباس عقد یا عروس نداشته باشد؛ چرا که در یک مراسم عروسی چنین چیزی چندان خوشایند نیست؛  پس بسیار مهم است که در انتخاب رنگ و مدل و دوخت و تزیینات لباس مجلسی به گونه ای عمل شود تا تفاوت و تمایز آن با لباس عروس حفظ گردد. کارشناسان حرفه ای مزون مارال می توانند با توجه به اندام، رنگ پوست، رنگ مو و سلیقه ی شما رنگی را به شما پیشنهاد دهند که ضمن رعایت این نکته، بیشترین میزان زیبایی و چشم نوازی برای لباس مجلسی انتخابی شما فراهم گردد.

انتخاب پارچه لباس مجلسی

هر فرد می تواند با توجه به سلیقه ی شخصی، رنگ پوست و استایل خود چننی انتخابی را انجام دهد و از میان هزاران طرح و جنس پارچه های موجود در بازار بهترین و مناسب ترین را خریداری نماید اما اگر این پروسه را به یک مزون معتبر و حرفه ای نظیر مزون مارال بسپارید، خیالتان بسیار راحت خواهد بود؛ چرا که مشاوران مجموعه ی ما با آگاهی کامل از جدید ترین و به روز ترین ژورنال های مد و فشن لباس می توانند با توجه به خصوصیات ظاهری شما، بهترین ها را به شما پیشنهاد دهند. همچنین دقت داشته باشید که رعایت تناسب یین پارچه، طرح و جنس آن با مدل انتخابی بسیار اهمیت دارد و بر این اساس شما می توانید از انواع گیپور، ساتن، کرپ، حریر، ارگانزا، تور و ... استفاده نمایید. همچنین برای دیزاین و تزیین لباس مجلسی می توان از سنگ دوزی، مروارید دوزی، گلدوزی، نقاشی روی پارچه و ... استفاده نمود که هر یک بر اساس سلیقه ی مشتری و تناسب با مدل و رنگ پارچه ی انتخاب شده قابل اجرا می باشد. مزون مارال در انتخاب پارچه لباس مجلسی به صورت ویژه ای بر تناسب اندام و فرم اندام مشتریان توجه دارد، تا جایی که معمولا به افراد دارای اضافه وزن پارچه های سبک تر و ساده تر را پیشنهاد می دهد و همچنین تزیینات نهایی نیز باید به گونه ای باشد که حواس بیننده را از قسمت های دارای اضافه وزن دورس نماید.

هزینه دوخت لباس مجلسی در مزون مارال

بدون شک دریافت هزینه و دستمزد منصفانه، یکی از مهم ترین عوامل برای انتخاب یک مزون است علاوه بر این که سابقه ی کار و داشتن مهارت و تجربه در دوخت پیراهن مجلسی نیز یکی دیگر از عوامل اساسی برای چنین گزینشی می باشد. ما در مزون مارال کرج برای این که بتوانیم مشتریان بیشتری داشته باشیم و رضایت تعداد زیادی از عزیزان را فراهم نماییم، همواره سعی داریم که مبالغ منصفانه برای سفارشات در نظر بگیریم. البته این مبلغ بر اساس نوع سفارش، مدل و نوع پارچه متفاوت و متغیر می باشد. همچنین کارشناسان مجرب هنری و خیاطان حرفه ای در مزون ما با الگو برداری صحیح از ژورنال های خارجی و سبک های اروپایی و یا طراحی و ایده پردازی سفارشی نسبت به دوخت زیباترین لباس مجلسی برای شما عزیزان اقدام خواهند کرد. اگر به دنبال صرفه جویی اقتصادی هستید و در عین حال ظرافت و کیفیت از جمله مهم ترین فاکتور های شما برای انتخاب لبااس مجلسی است؛ از شما دعوت می کنیم که برای برخورداری از مشاوره و اطلاع از هزینه دقیق دوخت پیراهن مجلسی،  پس از هماهنگی تلفنی به صورت حضوری به مزون ماارل کرج مراجعه نمایید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

تامین رضایت شما، هدف ماست.